Tue June 2, 2020   |   سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
وحيد علي ضميــر
معاون خدمات شهري شهرداري همدان
     پیام ها و اطلاعیه ها
هشتمين نمايشگاه تخصصي خدمات شهري و سومين نمايشگاه مبلمان شهري
بیشتر ...
     مناقصه و مزایده
واگذاري اجاره و بهره برداري از سه دستگاه کانکس گلفروشي
واگذاری بوفه پارک ارم و اجاره زمین صرفا جهت عرضه گل وگیاه واقع در بلوار مطهری
امور ساماندهی مشاغل و نگهداری روزبازارها، و شب بازار ها، جمعه بازارها، بساط گستران
فروش املاک
فروش یک قطعه زمین تجاری
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٧/٢٣ تعداد بازدیـد : ٧٧   بازگشت
 
 
 


روابط عمومی معاونت خدمات شهری :


شهرداری همدان آماده خدمت به شهروندان

 

علی ضمیر معاون خدمات شهری در جلسه ستاد عملیات برفروبی بیان کرد: کلیه عوامل ستادی و اجرایی در سطح مناطق چهار گانه شهرداری همدان در آمادگی کامل بوده و با بهره گیری از تجهیزات و برنامه ریزی های لازم ، آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند. وی ادامه داد:  روزانه نزدیک به 700 نفر نیروی انسانی خدمات شهری که در امر نظافت و رفت و روب مشغول به کارند در هنگام بارش اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

علی ضمیر اعلام کرد: هر ساله با شروع فصل سرما تمامی مناطق 4 گانه شهرداری همدان امکانات، تجهیزات، ماشین آلات و نیروی انسانی مورد نیاز برای عملیات برف روبی را ساماندهی می کنند. وی افزود: برابر هماهنگی ها با سازمان هواشناسی در روزهایی که برحسب اعلام این سازمان احتمال بارش وجود دارد، نیروهای خدمات شهری در حالت آماده باش کامل، آماده انجام مأموریت های برفروبی معابر هستند .

وی یادآوری کرد: هرگونه آبگرفتگی و یخ زدگی در نقاط مختلف شهر که شهروندان از طریق سامانه 137 اعلام می نمایند باید در اسرع وقت پیگیری شود.

سیبی در این جلسه گفت: هرساله برنامه‌هايي براي مواجهه با بارش و پاكسازي معابر انجام مي‌ گیرد و امسال نیز توسط ستاد عملیات برف روبی برنامه‌هایي از جمله تجهیز و نوسازی ماشین آلات برفروبی سازمان مدیریت پسماند  که عبارتند از : 8 خودرو مکانيزه نمک پاش، 35 دستگاه کامیون تيغه برفروبي، 9 دستگاه گريدر، 2 دستگاه لودر، 12 دستگاه بابکت، 25 دستگاه خاور و نيسان نمک پاش دستي، و نزديک به 100 مخزن شن و نمک در سطح شهر همدان تعریف شده است تا  در جاهایی که حساس و مورد نیازجهت خدمات رسانی به شهروندان مورد استفاده قرار گیرند.

خانجانی با بیان اینکه طبق سنوات گذشته ستاد عملیات زمستانی تشکیل و تقسیم کار انجام شده است، افزود: تجهیزات و مواد لازم برای برف‌روبی خریداری می شود.

وی با اشاره به اینکه هر ساله 3 هزار تن نمک و 6 هزار تن ماسه برای عملیات برف‌روبی در همدان به‌کار برده می‌شود، ادامه داد: تقسیم‌بندی لازم انجام شده تا در ایام زمستان در چندین نوبت این مواد خریداری شده را تحویل بگیریم.

 خاطرنشان کرد: لباس گرم زمستانی برای کارگران، چکمه، بادگیر و گرم کن و ... تهیه شده است و تعمیرات لازم برای ماشین‌آلات نیز انجام گرفته و آماده خدمت‌رسانی هستند.

وی با اشاره به اینکه در سالجاری 210 دستگاه ماشین‌آلات برای حمل برف از بخش خصوصی بکارگیری می شود، گفت: تقریبا 60 دستگاه خودروی حمل برف شهرداری همدان و 40 دستگاه نمک‌پاش نیز در این ایام به‌کار گرفته خواهند شد.

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان درباره لایروبی و پاکسازی جوی‌ها نیز یادآور شد: قبل از فرارسیدن زمستان در طرح استقبال از مهر اجرا و شبکه آب‌های سطحی پاک‌سازی شد. 

وی ادامه داد: با فرارسیدن فصل زمستان و بارش برف نیز، به صورت روزانه جوی‌ها و دریچه‌ها کنترل می‌شود تا از بروز آبگرفتگی در سطح شهر جلوگیری شود.

 وی از دیگر اقدامات این حوزه نصب بنر جهت اطلاع رسانی و هشدار و آموزش شهروندی در سطح شهر در زمستان است.

متعاقبا مدیران امور شهر مناطق و مدیر سامانه 137 نظرات و بیانات خود را اعلام داشتند.

معاون خدمات شهری، مدیر خدمات شهری، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند، مدیران امور شهر مناطق چهارگانه، مدیر سامانه 137،  در این جلسه حضور داشتند.

 
     
 
 
 
 
همدان، شهر سبز پایدار
بانک ایده و نظر خدمات شهری
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۲۵,۷۹۶ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان مدیریت پسماند
سازمان آتش نشـانی
سازمان پارک ها
سازمان زیبـا سـازی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پورتال شهرداری همدان
پایگاه اطلاع رسانی
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان