Sun September 27, 2020   |   یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
وحيد علي ضميــر
معاون خدمات شهري شهرداري همدان
     پیام ها و اطلاعیه ها
هشتمين نمايشگاه تخصصي خدمات شهري و سومين نمايشگاه مبلمان شهري
بیشتر ...
     مناقصه و مزایده
فروش 2 دستگاه اتوبوس اوراقی
فروش آهن آلات ضایعاتی
تعمیر و نگهداری از تاسیسات پارک ها و مبلمان شهری در سطح مناطق
واگذاری زمین های شهربازی
بهره برداري از بازارچه محلي شهروند
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۵/٢٧ تعداد بازدیـد : ٢٠٨   بازگشت
 
 
 


روابط عمومي معاونت خدمات شهري :


نقش مديريت شهري در توسعه فضاهاي ورزشي و تفريحي

 

معاون خدمات شهري شهرداري همدان در خصوص استقبال شهروندان همداني و مسافران تابستاني از پارکها و بوستان‌هاي سطح شهر بيان کرد: زيباسازي و بهسازي فضاهاي شهري براي افزايش نشاط، شادابي و بهداشت رواني شهروندان به منظور ايجاد شهر سالم و نيز ايجاد زمينه هاي استفاده مطلوب و بهينه از تجهيزات پارك ها براي افزايش رفاه عمومي، از مهم ترين برنامه‌هاي اين حوزه مي باشد.

علي ضمير افزود: تعمير و بازسازي سرويس هاي بهداشتي، گلکاري داخل پارکها ،رسيدگي و رفع نواقص سيستم روشنايي پارک ها و نصب پايه چراغ هاي جديد، تعميرآبخوري ها، رنگ آميزي آبنماها و  مبلمان پارک ها، آماده کردن جايگاه‌هاي نماز در برخي پارک‌ها، نصب بنر جهت اطلاع‌رساني مسافران،  شستشوي جداول معابر پارکها و سکوهاي قابل نشيمن و  بررسي وضعيت سطل ها و باکس هاي زباله داخل پارک ها و ... از جمله مهم ترين اقدامات آماده سازي و تجهيز پارک ها محسوب مي گردد.

در اين راستا، معاون خدمات شهري نقش مديريت شهري در توسعه فضاهاي ورزشي در شهر را نيز مهم دانست و خاطرنشان کرد: شهرداري همدان همواره در تلاش است تا با تأمين فضاهاي ورزشي براي گذران اوقات فراغت شهروندان، برنامه هاي مؤثري ارائه نمايد زيرا استفاده از اين تجهيزات ورزشي در بوستان‌ها تأثير مستقيمي بر سلامت شهروندان دارد .

وي با بيان اين که در برنامه ريزي هاي مديريت شهري توسعه بوستان ها، امکانات ورزشي و تفريحي همواره در اولويت قرار داشته، اعلام کرد: تعداد 52 ست ورزشي با بيش از 1000 نوع دستگاه ورزشي ، همچنين 71 زمين بازي براي کودکان در مجموع با 250 وسيله بازي در پارک هاي سطح شهر وجود دارد.

وي اظهارکرد:  به منظور ارتقاي سطح کيفي زمين هاي بازي بوستان‌ ها و افزايش سطح  ايمني و سلامت کودکان کفپوش و وسايل بازي بوستان ها به تدريج تجهيز و نوسازي مي شوند و ايمني وسايل بازي به طور دوره اي بررسي و ايرادات برطرف مي‌گردد.

اين مقام مسئول اضافه نمود: جمع آوري وسايل بازي آهني و غيرايمن و جايگزيني آن با وسايل پلي اتيلن و استاندارد، تعويض بخش هاي تخريب شده وسايل بازي پلي اتيلن و رفع خطر از آنها ، تعويض و نصب کفپوش از جمله برنامه هاي در دست اقدام براي نوسازي و تجهيز زمين هاي بازي بوستان ها مي باشد.

علي ضمير با توجه به اين که همه اين اقدامات در راستاي حفظ سلامتي شهروندان به عنوان يک موضوع حايز اهميت صورت مي گيرد، گفت: شهروندان باتوجه به اينکه مبلمان پارک ها اعم از ست‌هاي ورزشي و وسايل بازي  متعلق به آنان است در حفظ و نگهداري آنها کوشا باشند. 

 
     
 
 
 
 
همدان، شهر سبز پایدار
بانک ایده و نظر خدمات شهری
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۳۳,۴۶۵ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان مدیریت پسماند
سازمان آتش نشـانی
سازمان پارک ها
سازمان زیبـا سـازی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پورتال شهرداری همدان
پایگاه اطلاع رسانی
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان